Денес со почеток во 19.30 започнуваат полуфиналните натпревари на турнирот во мал фудбал “Пробиштип 2013”

cetvrt finale


Warning: A non-numeric value encountered in /home/probisti/domains/probistip.mk/public_html/wp-content/themes/probistipmktheme/includes/wp_booster/td_block.php on line 1009