Со посета на полициската станица во Пробиштип, децата од детската градинка “Гоце Делчев” го одбележаа денот на македонската полиција.

1465955_623417201075519_7675030485993917730_o 981836_623417967742109_1634945431404174278_o 920050_623417727742133_1223271752994300825_o 894570_623417617742144_5407213924175627479_o 883892_623416974408875_6018893101239799690_o


Warning: A non-numeric value encountered in /home/probisti/domains/probistip.mk/public_html/wp-content/themes/probistipmktheme/includes/wp_booster/td_block.php on line 1009