maskenbal-2013

Поради лошите временски услови ПРОБИШТИПСКИОТ МАСКЕНБАЛ се сели во Спортската сала на О.У. Никола Карев со почеток од 18:00 ч.

Дефилето на маските останува со истата маршута од 16:30 ч.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/probisti/domains/probistip.mk/public_html/wp-content/themes/probistipmktheme/includes/wp_booster/td_block.php on line 1009