-2.4 C
Probishtip, MK
среда, јануари 19, 2022

Настани

Хуманитарен настан за Александра Илиевска

ДА ПОМОГНЕМЕ НАШАТА СОГРАЃАНКА АЛЕКСАНДРА ИЛИЕВСКА ПОВТОРНО ДА ЈА ВИДИ СВЕТЛИНАТА Натпревар во мал фудбал помеѓу поранешните фудбалери на ФК Вардар, членови на националната репрезентација и ФК Рудар од Пробиштип. Музички гости: - Група "Амајлија" - Група "Еуфорија" 10...
- Advertisement -

Последни објави

Временска прогноза

Probishtip, MK
clear sky
-2.4 ° C
-2.4 °
-2.4 °
75%
4.3kmh
7%
сре
0 °
чет
3 °
пет
-0 °
саб
-4 °
нед
-4 °